ZŠ a MŠ Resslova

STRÁNKA 4. TŘÍDY


 

Využití moderních technologií ve čtvrté třídě.
Ve výuce se stále více prosazují moderní technologie, které přinášejí nové možnosti a přístupy ke vzdělávání. Děti v dnešní digitální době rostou obklopeny mobilními zařízeními, počítači a internetem, a je proto důležité těžit z těchto prostředků i ve vzdělávacím procesu. Využívání moderních technologií ve výuce může nejen zlepšit motivaci žáků, ale také posílit jejich schopnosti ve všech oblastech učení, zejména v rozvíjení digitálních kompetencí. V tomto článku se podíváme na různé způsoby, jak integruji technologie do výuky ve čtvrté třídě. Celý článek.


Vážení rodiče, milí žáci,

vítám vás všechny v novém školním roce.
Paní učitelka Michaela Tomečková bude minimálně po dobu 3 týdnů v pracovní neschopnosti. Po dobu její nepřítomnosti ji bude zastupovat Dagmar Vávrová.
V tomto školním roce bude dětem zřízen účet v programu Bakaláři a rovněž elektronická žákovská knížka. Přístupová hesla a veškeré informace Vám budou sděleny po návratu třídní učitelky. Prozatím bude veškerá komunikace probíhat prostřednictvím nástěnky třídy.

4. 9. děti přijdou přes šatny, ale nepřezouvají se. Konec vyučování je v 8.45 hod., pak mohou jít děti domů či do školní družiny. Ta funguje od 4. 9. v plném rozsahu. Jídelna vaří také od 4.9.

5. 9. se děti již přezouvají. První dvě hodiny budou třídnické práce. Děti si přinesou penál, lepidlo, nůžky, obaly na sešity, učebnice a pracovní sešity. Mohou přinést i doplněný kufřík na Vv a Pč. Další dvě hodiny proběhnou dle rozvrhu. Konec vyučování bude v 11.40 hod.

Od 6. 9. probíhá výuka dle rozvrhu.

Mgr. Radmila Machálková 

 

 

poloha

Adresa

Základní škola a Mateřská škola, Praha 2
Resslova 308/10, 120 00 Praha 2
poloha

Telefon

telefon kancelář: 224 923 700
telefon jídelna:  224 915 557

poloha

Email

email kancelář: info(a)zsressl.cz
email jídelna:  jidelna(a)zsressl.cz

”tlačítko
”tlačítko
”tlačítko
”tlačítko
”tlačítko
Mapa stránek -  Prohlášení o přístupnosti -  Copyright © 2019 - All rights reserved
”tlačítko