ZŠ a MŠ Resslova

STRÁNKA 3.B


 

ŠVP 4. den:
Náš poslední celý den na ŠVP byl velmi plný událostí. Chvíli jsme se ráno učili, a protože poprchávalo, změnili jsme program. Vyráběli jsme přívěsky a souběžně probíhala diskotéka. Po obědě (polévka  hrášková s krutony, kuřecí maso na zelenině s rýží) a balení  jsme dokončili miniturnaje v přehazované a minifotbalu. Stačili jsme si i zahrát týmovou hru Barevné pírko – orel a hru Had. Po večeři (čevabčiči s bramborem) proběhlo vyhlášení výsledků všech her, úklidu a rozdání odměn.
Zítra si nás přijďte vyzvednout mezi 12.15 -12.45 hod. Těšíme se na vás, vaše děti.

Fotky z dnešního dne jsem přidala do stávajícího alba. Používejte stále stejný odkaz.

Mgr. Radmila MachálkováŠVP 3. den:
Po snídani a učení jsme postupně plnili úkoly z Indiánské pouti, hráli přehazovanou a fotbal. Také jsme byli nakupovat v obchůdku známky a posílali pohledy domů. Po obědě (hovězí vývar, lívance s borůvkovou pěnou) a malém odpočinku jsme si zabalili batůžky a vyrazili na výlet ke zřícenině hradu Libštejn. Po svačině proběhla hra s lovením zvířátek a fotbalový miniturnaj. K večeři jsme měli řízek s bramborovou kaší a opravdu jsme si pochutnali. Večerní hra na velkém travnatém hřišti se jmenovala Rychlá střela.
Počasí je příznivé a všichni jsme v pořádku.
Aktuálně přidávám fotky, přístup k albu použijte z předchozího dne.

Mgr. Radmila MachálkováŠVP 2. den:

Po snídani jsme se chvíli učili. Pak následovaly soutěže v týmech a výroba pohlednic. Po obědě (květáková polévka, rajská omáčka s masovými koulemi, těstoviny) a poledním klidu následovaly postřehové hry v týmech a malování triček. Po celý den mohly děti i volně sportovat na hřišti. Po večeři (pečené kuře, brambory) někteří tančí na diskotéce a jiní si hrají venku. Máme se dobře a počasí nám přeje.

Foto bude průběžně aktualizováno na odkazu

https://rajce.net/album/IU30DMPFuWby5Yg6

Mgr. Radmila MachálkováŠVP 1. den:

Cesta proběhla bez problémů a nikdo nezvracel. Po ubytování jsme se šli naobědvat (kuřecí vývar, špagety). Pokoje jsou moc pěkné, dětem se tu líbí. Po poledním klidu jsme se rozřadili do družstev a hráli si na hřišti. Také jsme se vydali na krátkou procházku k Berounce. Po večeři budou děti vyrábět čelenky, chvíli si pohrají na hřišti a pak nás čeká večerní hygiena a spánek.

Mgr. Radmila Machálková11.9.

Po prověření informace ohledně vracení peněz za pomůcky se vrací 5 Kč(nikoliv 45 Kč-jak bylo mylně uvedeno).Peníze zůstanou ve třídním fondu,jak bylo odsouhlaseno na třídní schůzce.

Mgr. Petra Beránková11. 9.

V letošním školním roce budeme probírat vyjmenovaná slova. Mám dobrou zkušenost s pomůckou, na kterou se můžete podívat níže. Cena je 69 Kč + poštovné, které bych rozpočítala mezi případné zájemce. V notýsku prosím označte zájem či nezájem. Děkuji.

 

http://www.zsressl.cz/admin/upload/ww/files/Objednavka%20vs(1).jpg

Mgr. Petra Beránková5.9.2023

Dnes byly dětem rozdány ke kontrole Dotazník žáka+Odpovědnost zákonného zástupce.

Prosím o kontrolu údajů-případné změny napište na zadní stranu dotazníku.

 

Zítra připomínám třídní schůzku-od 17-ti hodin ve třídě 3.B(v 1.patře na konci chodby vedle hracího koutku).

Mgr. Petra BeránkováKlauniZveme vás na čajČert, Mikuláš a ilustrace básněRychlé šípyNegativ a textilní kolážDraci a Martinské tvoření


 

 

 

poloha

Adresa

Základní škola a Mateřská škola, Praha 2
Resslova 308/10, 120 00 Praha 2
poloha

Telefon

telefon kancelář: 224 923 700
telefon jídelna:  224 915 557

poloha

Email

email kancelář: info(a)zsressl.cz
email jídelna:  jidelna(a)zsressl.cz

”tlačítko
”tlačítko
”tlačítko
”tlačítko
”tlačítko
Mapa stránek -  Prohlášení o přístupnosti -  Copyright © 2019 - All rights reserved
”tlačítko