NAŠI SLAVNÍ

foto žákasken ocenněnísken ocennění

Vladimír Dolanský
absolvent 2011/2012

oceněný cenou Michala Velíška za záchranu lidského života.

Reportáž o Vláďovi na TN

foto žákaOndřej Balvín
absolvent 2010/2011

Jeden z největších talentů českého basketbalu a reprezentant ČR do 18ti let se stal posilou sevillského Cajasolu. 218 centimetrů vysokému pivotovi je předurčena zářivá budoucnost.

Adam Pecháček
absolvent 2010

Datum narození: 19. 2. 1995 - Výška: 205 cm - Klub: Virtus Boloňa (IT) - Post: pivot/křídlo - Statistiky: 1. liga 7,8 bodů a 5 doskoků/z, Extraliga U18 14,72 bodů/z, Extraliga U16 24,95 bodů/z (nejlepší střelec týmu)
Největší basketbalové úspěchy: vítězství na Mistrovství Evropy U16 skupiny B 2010, účast na Jordan Brand Classic camp, přestup do Virtusu Boloňa

Článek o Adamovi z MF Dnes

Tereza Obermajerová
abslolventka

mistryně ČR pro rok 2010 v karate
vícemistryně ČR v karate 2009

Jan Šimůnek
absolvent

v současné době hráč 1. FC Kaiserslautern a České reprezentace. V juniorských výběrech nastupoval spíše jako záložník a to nejlepší ze hry ve středové řadě si přenesl i na post stopera. Urostlý středový obránce moderního střihu, umí přidat na tvrdosti i vyvézt míč do útočného prostoru. V roce 2009 vyhrál s týmem Volfsburg Bundesligu a získal první titul v historii klubu!

Patricie Kozlova
bývalá žákyně - houslistka

2. místo - soutěž nejmenších houslistů Starý Plzenec 2007
2. místo - školní kolo soutěže MŠMT ve hře na smyčcové nástroje 2008
3. místo - krajské kolo národní soutěže ZUŠ 2008
2. místo - soutěž nejmenších houslistů Starý Plzenec 2008

Jiří Korynta
absolvent - hudebník

Od tří let hraje na housle. Později začal hrát ještě na sopránovou flétnu. Od šesti let začal chodit na trubku do základní umělecké školy v Praze 4 v Nuslích. Po ukončení druhé třídy přestoupil do základní školy v Resslově ulici, kde byl až do ukončení deváté třídy. Po ukončení deváté třídy bylzapsán do Guinessovy knihy rekordů jako hráč na nejvíce hudebních nástrojů (33). V roce 1992 nastoupil jako houslista do Pražského studentského orchestru, kde dnes působí jako koncertní violista. V roce 1999 se stal jedním ze zakládajících členů Magnum jazz bigbandu. K jeho největším zálibám patří film a filmová hudba a proto 2.11.2004 založil a diriguje Pražský Filmový Orchestr.

Linda Kadidlová
bývalá žákyně

věnovala se závodně synchronizovanému plavání od svých 7 let. Dosáhla výborných výsledků jak na mezinárodních, tak na domácích závodech.
Více o Lindě na www.skneptun.cz
1.místo – Mistrovství ČR, 2007 – tým,
1.místo - Mezinárodní závody, Bratislava, 2006 – jednotlivci
1.místo – Mezinárodní závody, Bratislava, 2007 – tým,
1.místo – Memoriál H.Cinkové, 2007 – tým
1.místo – Brněnský pohár, 2006 - tým,
1.místo – Olomoucký pohár, 2006 - tým
2.místo – Mezinárodní závody, Bratislava, 2007 – jednotlivci,
2.místo – Memoriál H. Cinkové, 2007 – jednotlivci,
2.místo - Memoriál H.Cinkové, 2006 – tým
2.místo – Pardubický pohár, 2005 – jednotlivci,
2.místo – Memoriál M.Heršálkové, 2005 – jednotlivci
3.místo – Mistrovství ČR, 2006 – tým,

Andrea Černá
bývalá žákyně

pravidelně dosahuje výborných výsledků v různých soutěžích v moderní gymnastice.
Závodí za SK Motorlet Praha, kde má i své webové stránky. V loňském roce  se umístila v prestižních soutěžích 4 x na 1. místě, 1 x na 2. místě a 1 x na 3. místě. Dne 19. 3. 2004 vyhrála v kategorii nadějí starších "SANTÉ CUP - Pohár Dobré vůle 2004, kde navázala na svou vynikající formu  a v mezinárodní konkurenci suverénně zvítězila!  Andrejko, blahopřejeme a přejeme Ti mnoho dalších sportovních úspěchů!

www.motorlet.cz/galerie/cerna_andrea.php

Kateřina Langerová
bývalá žákyně

Katka je smluvní hráčkou Sparty.
Dosahuje výborných výsledků i v mezinárodních turnajích, jak v singlu, tak v deblu. Může se pochlubit třemi 2. místy a dvěma 3. místy v mezinárodních turnajích ETA 12. Tenisu se věnuje od svých 6 let, závodně poslední 4 roky. Trénuje každý den, turnaje bývají nepravidelně, zhruba jednou za 14 dní, někdy častěji. Tenisovou nadějí je i její sestra Lucie Langerová.

Vladislav Štětina
absolvent

Technické údaje k jeho buggině:
Výrobce: Sadev - Francie,
Motor: Yamaha R6, Objem: 600 cm3,
Výkon: 120 Ps, Rychlostí: 6, Pohon: 4 x 4 (kardany).

www.autocrossteam-vs.ic.cz

Vasil Say