STRÁNKA 3. třídy

Vážení rodiče, milí žáci,

vítám vás všechny v novém školním roce.
Paní učitelka Michaela Tomečková bude minimálně po dobu 3 týdnů v pracovní neschopnosti. Po dobu její nepřítomnosti ji bude zastupovat Dagmar Vávrová.
V tomto školním roce bude dětem zřízen účet v programu Bakaláři a rovněž elektronická žákovská knížka. Přístupová hesla a veškeré informace Vám budou sděleny po návratu třídní učitelky. Prozatím bude veškerá komunikace probíhat prostřednictvím nástěnky třídy.

4. 9. děti přijdou přes šatny, ale nepřezouvají se. Konec vyučování je v 8.45 hod., pak mohou jít děti domů či do školní družiny. Ta funguje od 4. 9. v plném rozsahu. Jídelna vaří také od 4.9.

5. 9. se děti již přezouvají. První dvě hodiny budou třídnické práce. Děti si přinesou penál, lepidlo, nůžky, obaly na sešity, učebnice a pracovní sešity. Mohou přinést i doplněný kufřík na Vv a Pč. Další dvě hodiny proběhnou dle rozvrhu. Konec vyučování bude v 11.40 hod.

Od 6. 9. probíhá výuka dle rozvrhu.

Mgr. Radmila Machálková